مشهد - میدان تقی آباد - مجتمع اداری زیست خاور ، طبقه 3 ، واحد 4-3
شنبه تا پنجشنبه : 09:00 - 17:00
051385574812

حمل و نقل ریلی

شرکت ریلی، بانی راه توس در حوزه حمل و نقل بین المللی ریلی با در اختیار داشتن انواع واگن های مسقف، لبه بلند،لبه کوتاه، مسطح و مخزن دار یکی از بهترین ها در زمینه باربری بین المللی در منطقه است امروزه به دلیل شرایط به وجود آمده بازرگانان توجه ویژه ای به حمل و نقل سوخت و کالا با قطار داشته‌اند در این راستا ما خدمات ویژه حمل بار با قطار در کشورهای CIS ، کشورهای حوزه قفقاز و اروپا ارائه می دهیم.

شرکت حمل و نقل بین المللی بانی راه توس ارائه دهنده خدمات متنوع حمل با واگن در تمامی خطوط ریلی ایران، آسیای میانه (ازبکستان، تاجیکستان، قزاقستان، قرقیزستان)، کشورهای حوزه قفقاز (آذربایجان، ارمنستان، گرجستان)، افغانستان و پاکستان میباشد.

حمل با واگن از مرز سرخس ،آستارا، اینچه برون، لطف آباد و میرجاوه به کشورهای آذربایجان، گرجستان ، ترکمنستان، قزاقستان و پاکستان . خدمات حمل ریلی به وسیله واگن های لبه بلند، لبه کوتاه و مسقف انجام می شود.

واردات ریلی

شرکت حمل و نقل بین المللی بانی راه توس در زمینه های حمل ریلی و واردات ریلی حجم قابل توجه کالا ، مواد سوختی و مواد خام به ایران امادگی لازم جهت ارائه بهترین خدمات را دارد.
برای اطلاع از هزینه حمل با قطار میتوانید با مشاوره انلاین ما در تماس باشید.

کالاهای وارداتی اصلی که از طریق ریل به کشور واردات میشوند:
واردات ریلی روغن پایه ، مازوت، بنزین و گازوئیل و…

صادرات ریلی

ایران منبعی مناسب برای تهیه و تولید کالاهای صادراتی به کشورهایی مانند CIS و افغانستان می باشد. به دلیل اقتصادی تر بودن باربری ریلی در مقایسه با حمل جاده ای و اینکه می توان حجم بیشتری از کالا را ارسال کرد، کشورهای CIS و افغانستان مقاصد بهتری هستند.

خدمات حمل ریلی

انجام امورات گمرکی در گمرک کشور ورودی
اخذ مجوز حمل و نقل از سازمان حمل و نقل ریلی جمهوری اسلامی ایران
اخذ مجوز حمل و نقل ریلی از خانه گمرک ایران
انجام امورات مربوط به ردگیری واگن ها
خدمات باربری ریلی
واردات کالا از طریق ریل
تخلیه کالا
توزیع کالا در مقصد نهایی

حمل و نقل ریلی