مشهد - میدان تقی آباد - مجتمع اداری زیست خاور ، طبقه 3 ، واحد 4-3
شنبه تا پنجشنبه : 09:00 - 17:00
051385574812

حمل و نقل جاده ای

حمل زمینی(جاده ای)
شرکت حمل و نقل بین المللی بانی راه توس
حمل جاده ای با تریلی یخچالی: برای حمل بار یخچالی و محصولات فاسدشدنی مانند گوشت، مرغ، مواد غذایی، دارو، میوه و سبزیجات که نیازمند نگهداری در دمای معینی هستند، شما میتوانید حمل بار با تریلی یخچالی خود را در اسرع وقت با ما داشته باشید.

حمل بار با کامیون چادری: کامیون برای حمل و نقل جاده ای بارهای پالت دار و فله به کشور های آسیای میانه ، افغانستان ، کشورهای حوزه قفقاز ، عراق ، پاکستان و غیره انجام می شود.

کامیون های حمل مواد سوختی:

حمل محمولات نفتگاز و بنزین صادراتی با تانکرهای واجد شرايط از انبارهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به مقاصد افغانستان و عراق با کد پیمان ( 020 مش)
و حمل کلیه محمولات سوختی از سراسر کشور به مقاصد افغانستان، پاکستان و عراق انجام می شود

ایزو تانک:

ما برای حمل تمامی محصولات شیمیایی خطرناک و غیر خطرناک از ایزو تانک استفاده می کنیم. این مخازن مجاز به حمل محصولات خطرناک کلاس 3 و 4 هستند. رانندگان واجد شرایط ما به خوبی برای حمل بارهای خطرناک آموزش دیده و مدارک لازم را اخذ کرده اند. به علاوه، محصولات خطرناک کلاس 5، 6، 7، 8، و 9 در کانتینرهای مهر و موم شده از مبدا به مقصد حمل می شوند. برای حمل محصولات خطرناک بیمه الزامی می باشد. براساس قرارداد CMRشرکت محصولات خطرناک را بیمه می کند.

کپسول LPG :

حمل کلیه محموله های گاز مایع (LPG) توسط کپسول های( شرکت مارال) دارای استاندارد های بین المللی از کلیه مبادی داخلی(بندر عباس،ماهشهر،عسلویه،اراک،اصفهان،آبادان)و خارجی (آذربایجان ، عراق و …) به کلیه مقاصد داخلی و خارجی (کشور های CIS ،پاکستان و افغانستان) انجام می شود

حمل و نقل زمینی